درباره بونک

بونک چیست؟

واژه بونک در زبان پارسی سره به معنای خانه می باشد. بونک در واقع سامانه رزرو آنلاین هتل ها و اقامتگاه های شهر یزد است و تلاش دارد تا به سهم خود احساس بونک خویش را در این جهانشهر داشته باشید. در هر زمان و در هرکجا که باشید به آسانی و در چند دقیقه می‌توانید هتل و اقامتگاه خود را انتخاب و آن را با قیمتی مناسب، رزرو کنید و ما اقامت شما را پشتیبانی می‌کنیم. پس با اندیشه آسوده سفر خود را آغاز کنید.

آرمان بونک

“می خواهیم والاترین و بنام ترین برند سفر و گردشگری در یزد باشیم و به بهترین شکل نیازهای مشتریان خود را در ایران و جهان پیش بینی و برآورده کنیم .”

ماموریت بونک

تجربه برنامه‌ریزی آنلاین سفر در کوتاه‌ترین زمان، به سادگی و با خیال راحت بخشی از آن چیزی است که تلاش داریم برای شما به ارمغان بیاوریم.
ما همواره کوشش می‌کنیم تا شما با مقایسه مکان های اقامتی، حداقل هزینه را بپردازید و این پیشنهادهای قیمتی بونک، شما را از مراجعه حضوری به آژانس ها و حتی جستجو در سایت های دیگر بی نیاز یا کم نیاز می‌کند.
بونک تضمین می‌کند تا با تکمیل فرآیند خرید و دریافت نامه اقامت (واچر)، بتوانید به راحتی در هتل و یا اقامتگاه مورد نظر، پذیرش شده و از امکانات آن مکان بهره مند شوید و ما در همه حال پشتیبان مسافران خود هستیم.
بونک تلاش می کند تا دغدغه‌های شما را بشناسد و خدمت خود را برای برطرف کردن انها به کار ‌گیرد و این همان چیزی است که به آن تجربه شایسته سفر گفته‌ایم.

تیم ما

بونک سعی دارد تا با انگیزه بالا رزرو آنلاین خدمات گردشگری – اقامتی را در حد آنچه شایسته این صنعت در جهانشهر یزد است، آغاز و در راستای بالابردن سطوح رضایت و اطمینان مشتریان گردشگری، هر آنچه شما بعنوان مسافر به آن نیاز دارید فراهم آورد.

بونک و مشتریان

مهم‌ترین سرمایه بونک، مشتریان آن هستند و ما خوب می‌دانیم که ماندگاری بونک وابسته به ارزشی است که برای آن ها نوآوری می‌کنیم؛ در همین راستا بخش پشتیبانی بونک آماده پاسخگویی به نظرات، انتقادات و پیشنهادهای شما است